Babasından boşanan annesi Huriye Gündoğdu’yla (43) birlikte Aydın’ın Didimilçesinde yaşayan Gülşen Ünlü, Denizli’deki özel bir hastaneye iş başvurusu yapmak için 16 Ocak günü evden çıktı.

Ancak geri dönmedi. Cep telefonuna da ulaşılamayan genç kızın hayatından endişe eden annesi polise kayıp başvurusunda bulundu. Arama çalışması başlatan polis, Ünlü’nün izine rastlayamadı. 

Aşçılık yapan anne Huriye Gündoğdu, "Eşimle boşandık. Daha önce de üç gün evden ayrıldı ama babasının yanında olduğunu öğrendim. Son konuşmamızda iş başvurusu için Denizli’ye gideceğini söyledi. Evden çıktı, bir daha haber alamadık. Kızımın gittiği yeri bilmiyorum. Polisin arama çalışmaları devam ediyor. Gelen her telefon beni heyecanlandırıyor. Kızımdan bir haber gelecek diye bekliyorum. Telefonlarına ulaşılmıyor, sosyal medya hesapları kaybolduğu gün kapandı. Ne oldu nereye gitti bilemiyorum. Çok üzgünüm" dedi. Anne Gündoğdu, kızını gören ya da yerini bilenlerin güvenlik güçlerine bilgi vermesini istedi.

ERKEK ARKADAŞININ YANINDA BULUNDU

Hemşire Gülşen Ünlü'ye (22) ulaşıldı. Gülşen Ünlü, Didim'in Akbük Mahallesi yakınlarındaki bir evde erkek arkadaşının yanında bulundu.

Polis ekipleri, Gülşen Ünlü ve erkek arkadaşını, ifadelerine başvurmak üzere emniyete götürdü.