Ezgi Mola rahatsızlığını açıkladı. Hayranları geçmiş olsun mesajları yağdırıyor...

TRT1 ekranlarındaki Masumlar Apartmanı dizisiyle geniş kitlelere ulaşmayı başaran Ezgi Mola şimdilerde ekrandan uzak. Yeni bebek bekleyen Ezgi Mola, rahatsızlığını açıkladı.

Ezgi Mola rahatsızlığını açıkladı. Hayranları geçmiş olsun mesajları yağdırıyor...

Ezgi Mola'nın rahatsızlığı sosyal medyada gündem oldu. Sekiz aylık hamile olan Ezgi Mola, psikolojik destek aldığını açıklayınca sosyal medyada birçok takipçisi geçmiş olsun mesajları yağdırmaya başladı.

DESTEK MESAJLARI PEŞ PEŞE GELDİ

Sekiz aylık hamile olan Ezgi Mola, psikolojik destek aldığını açıklayınca hayranlarından ve oyuncu arkadaşlarından peş peşe destek mesajları gelmeye başladı. Peki ama Ezgi Mola neden destek alıyor? Ezgi Mola'nın yaptığı açıklamalar neydi? İşte oyuncu Ezgi Mola'nın rahatsızlığıyla ilgili yapmış olduğu açıklamadan tüm detaylar.

Ezgi Mola rahatsızlığını açıkladı. Hayranları geçmiş olsun mesajları yağdırıyor... - Resim : 1

Geçtiğimiz mayıs ayında işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlenen Ezgi Mola, sekiz aylık hamile.

Erkek bebek bekleyen oyuncu, önceki gün yüzü olduğu markanın lansmanına katıldı.

“Herkes tavsiye veriyor"

Hamileliğiyle ilgili konuşan Mola, “Herkes tavsiye veriyor. Bilmediğim bir dünyaya girdim. İnsanın kendi annelik sezgilerine dayanarak ilerlemesi gerekiyor.” dedi.

Ezgi Mola rahatsızlığını açıkladı. Hayranları geçmiş olsun mesajları yağdırıyor... - Resim : 2

“Onun adına karar vermek istemem"

Bebeğini reklamda oynatmayacağını söyleyen Mola, “Onun adına karar vermek istemem, ileride bana ‘Neden böyle yaptın?’ diyebilir.” diye konuştu.

Bebeğin 20 gündür tekmelediğini ifade eden Ezgi Mola, "İlk tekmesinde çok şaşırdım, bu yolculuğu onunla yaşıyor olmak çok güzel bir his. Mustafa da bu süreci idrak etmeye çalışıyor. Eğleniyoruz birlikte. Odayı hazırlamadık. Zaman içerisinde yapacağım. Psikolojik desteği bu süreçte değil her zaman alıyordum, bu hepimiz için önemli." dedi.

Ezgi Mola rahatsızlığını açıkladı. Hayranları geçmiş olsun mesajları yağdırıyor... - Resim : 3Ezgi Mola rahatsızlığını açıkladı. Hayranları geçmiş olsun mesajları yağdırıyor... - Resim : 4

EŞİNİ ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

İsme de karar vermediklerini açıklayan oyuncu "Mustafa’nın davranışlarında maalesef bir değişiklik olmadı (gülüyor). Daha çok yanımda olmasını temenni ediyorum, malumunuz yoğun çalışıyor. Şaka bir yana Mustafa dünyanın en iyi kalpli insanıdır. Çok pozitif ve çok iyi bir eş." dedi.

Kaynaklar: Ensonhaber.com, youtube.com, gercekgundem.com,posta.com.tr