Instagram’dan ‘hikayeler’ kısmına yeni özellik

Instagram, kullanıcılarının uygulamayı daha pratik şekilde kullanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak hikayelerin süresini 60 saniyeye çıkaran uygulama geliştiricileri şimdi de hikayeler kısmına arama çubuğu getirmeyi planlıyor.

Instagram’dan ‘hikayeler’ kısmına yeni özellik

Sosyal paylaşım platformu Instagram’ın hikayeler kısmına getirmeyi planladığı yeni özelliğin detayları belli oldu. Artık kullanıcılar, hikayelerini görüntüleyenler arasında birini aradığını kolaylık arama çubuğundan bulabilecek.

ARAMA ÇUBUĞU GELİYOR

HaberGlobal’in haberine göre, uygulama geliştiricisi Alessandro Paluzzi, paylaştığı bir ekran görüntüsüyle Instagram’ın yeni özelliğini takipçilerine duyurdu. Hikayeleri görüntüleyenler sekmesine gelecek olan arama çubuğu sayesinde kullanıcılar hikayelerini kimin görüntülediğini daha hızlı bir şekilde öğrenebilecek.

ÖZELLİK GELİŞTİRME AŞAMASINDA

Hikayelere gelecek olan arama sekmesi özelliği şu anda geliştirme aşamasında. İlerleyen dönemlerde sosyal medya devi bu özelliği tüm kullanıcılara sunabilir ya da özelliği kullanıcılara sunmadan rafa kaldırabilir.

Etiketler
Instagram Uygulama