• BIST 104.539
  • Altın 163,342
  • Dolar 3,9376
  • Euro 4,6999
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 6 °C

Bakan oğlunun rezidans keyfi

Bakan oğlunun rezidans keyfi
Güm­rük Ba­ka­nı Ha­ya­ti Yazıcı’nın oğlu, aylığı 20 bin Euro’luk rezidansta kalıyor.

Uğur Dündar / Sözcü - Güm­rük Ba­ka­nı Ha­ya­ti Ya­zı­cı­'nın ekim ayın­da ev­le­nen oğ­lu, İs­tan­bu­l'­da Bo­ğaz man­za­ra­lı bir re­zi­dan­sa yer­leş­ti. Lüks­ten ka­çın­ma­yan ye­ni ev­li çift, evlerinin ta­di­la­tı­nın bit­me­si­ni bek­li­yor...

Gümrük ve Ti­ca­ret Ba­ka­nı Ha­ya­ti Ya­zı­cı­'nın oğ­lu Mus­ta­fa Ya­zı­cı, ge­çen ekim ayın­da iş ada­mı Meh­met Cev­heri­'nin kı­zı Mi­na Cev­he­ri­'y­le dün­ya evi­ne gir­miş­ti. İs­tan­bu­l'­da­ki lüks bir otel­de ger­çek­leş­ti­ri­len dü­ğün tö­re­ni­nin ar­dın­dan çift, lüks bir re­zi­dans­ta bu­lu­nan ev­le­ri­nin ta­di­la­tı ne­de­niy­le Swis­so­te­l'­e yer­leş­ti.

Ev konforu yaşatıyor

İd­di­aya gö­re; Tür­ki­ye­'nin en lüks otel­le­rin­den olan Swis­so­te­l'­in re­zi­dan­sın­da ka­lan oğul Ya­zı­cı, ay­lık 20 bin Eu­ro ko­nak­la­ma üc­re­ti ödü­yor. Çif­tin ev­le­rin­de de­vam eden ta­di­la­tın mart ayın­da bit­me­si plan­la­nı­yor. Mus­ta­fa Ya­zı­cı­'nın an­ne­si, oğ­lu ile ge­li­ni­nin kal­dı­ğı Bo­ğaz man­za­ra­lı re­zi­dan­sın fo­toğ­ra­fı­nı sos­yal pay­la­şım si­te­si fa­ce­bo­ok'­ta­ki pro­fi­lin­de de pay­laş­tı. Çi­çe­ği bur­nun­da çif­tin Swis­so­te­l'­i ter­cih et­me­si­nin se­be­bi, ote­lin ev ra­hat­lı­ğı­nı otel kon­fo­ruy­la bu­luş­tu­ru­yor ol­ma­sı... Mi­sa­fir­le­ri­ne sı­nır­sız hiz­met su­nan ote­lin ko­nak­la­ma fi­yat­la­rı du­dak uçuk­la­tı­yor. 2+1 park man­za­ra­lı re­zi­dans­la­rın gün­lük fi­ya­tı 800 Eu­ro+KDV, de­niz man­za­ra­lı olur­sa fi­yat 850 Eu­ro­'ya çı­kı­yor. 3+1 re­zi­dans­lar­da ise fi­yat 2 bin 650 Eu­ro+KDV...

Çok özel hizmetler...

Bü­yük­lük­le­ri 64 ile 164 met­re­ka­re ara­sın­da de­ği­şen 63 da­ire­de; bü­tün ih­ti­yaç­la­ra ce­vap ve­re­cek şe­kil­de dü­zen­len­miş mut­fak­lar bu­lu­nu­yor. Re­zi­dans­ta uzun sü­re ko­nak­la­yan­lar, mo­bil­ya­dan du­var ka­ğı­dı­na ka­dar her tür­lü de­tay­da zevk­le­ri doğ­rul­tu­sun­da de­ği­şik­lik ya­pa­bi­li­yor, SPA ve spor sa­lo­nun­dan üc­ret­siz ya­rar­la­nı­yor.

Üc­ret­siz kon­ti­nen­tal kah­val­tı, gü­ve­nlik, gün­lük te­miz­lik hiz­me­ti, özel ola­rak tah­sis edil­miş da­nış­ma ser­vi­si, di­rekt te­le­fon, 50 uy­du ka­na­lı­na sa­hip TV ve rad­yo, özel ça­ma­şır­ha­ne, ku­ru te­miz­le­me ser­vi­si ve 24 sa­at sağ­lık hiz­me­ti de var.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Gerçek Gündem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.