Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Balık burcu ve yükselen Balık burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Balık burcu ve yükselen Balık haftalık burç yorumu

Bu hafta ailenizle ilgili, ilişkilerinizle ilgili mevzularda daha kontrolsüz olabilirsiniz. Korumacı davrandığınız, endişeli olduğunuz süreçlerde savaşmanız gerekebilir. Hafta başında aşkta ve keyif aldığınız konularda dengesiz tutumlar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili hızlı karar almamaya özen gösterin. Parasal mevzular ve yeteneklerinizle ile ilgili konular ön planda. Harcamalarınız artabilir. Hafta ortasına doğru gelecek planlarınızda daha kontrollü olmanız gerekebilir. İletişim içinde olduğunuz insanlarla güç mücadelesi içinde olabilirsiniz. Her şeyi kontrol etmek güçleşebilir. İlişkilerinizde daha romantik ve karışık gündemler içinde olabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Bu hafta kendinizi karışmış hissedebilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri işlerinizde ve hayata bakış açınızda krizleri konular gündeme gelebilir. Zihinsel olarak sizi yoran koşullarla ilgili harekete geçebilirsiniz. Tutkularınızın peşinden gidebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe iş hayatınız, yöneticilerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuzla ilgili konuları yönetmelisiniz. Dışa dönük bir hafta içindesiniz. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu geleceğinizle ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Şartlar rahat akmasa da kontrolü elden bırakmayacaksınız gibi duruyor.