Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Kova burcu ve yükselen Kova burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Kova burcu ve yükselen Kova haftalık burç yorumu

Bu hafta ailenizle ilgili konularda hassasiyetler oluşabilir, içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Zihinsel mücadele içinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve keyif aldığınız konularda sizi zorlayan mevzuları dışarı çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili koşullara özen göstermeye çalışın. Hafta başı konuşmalar sertleşebilir. Hafta ortasından itibaren bu durum güç mücadelelerine dönebilir. Geleceğinizle ilgili daha gergin ve korumacı bir durum içine girebilirsiniz. Planlama yapmakta ve karar almakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta ilişkilerde hülyalı ve dalgalı süreçler de hüküm sürmekte. İlişkilerinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz, duygularınız ve mantığınız birbirine karışabilir. Keyif aldığınız şeylere zaman ve para harcayabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri toplum önünde görüldüğünüz yer veya yöneticilerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. İş hayatınız sabrınızı ölçen konularla başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal ortamlarda bulunmak ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek sizi rahatlatabilir. Mesleki gruplar içindeki görevlerinizle ilgilenebilirsiniz. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu işlerinizi veya gündelik konularınızı yönetmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal sıkışıklıkların sizi etkilemesine izin vermeyin.