Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Oğlak burcu ve yükselen Oğlak burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Oğlak burcu ve yükselen Oğlak haftalık burç yorumu

Bu hafta aile hayatınızdaki konularda hassas dengeleri bozuyor olabilirsiniz. Korumaya çalıştığınız konular daha büyük endişelere ve kaygılara neden oluyor olabilir. Hafta başında yaptığınız sert konuşmalar sizi daha önemli bir konunun içine taşıyabilir. Eşiniz veya ortağınızla ilgili konularda anlayışlı olmak daha iyi sonuçlar getirebilir. Hafta ortasından itibaren kendinizi güç savaşları içinde bulabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir, dengeleri korumak güçleşebilir. Duygusal endişeleriniz artabilir. Korktuğunuz konular bu dönemlerde biraz başınızı ağrıtacak gibi. Hafta içinde ilişkilerinizde bir rahatlama yaşayabilirsiniz bununla birlikte kafa karışıklığı devam etmekte. Çalışma ortamında sizi daha rahat ettirecek koşullar içinde olabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri gelecekle ilgili planlamalar gündem de olabilir. Mesleki gruplar ve arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek size iyi gelecektir. Yine de gergin günlerden geçtiğinizi unutmayın derim. Çarşamba ve Perşembe günleri gündeminizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Çalışma koşullarınız sizi yorabilir, rahatsızlanabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınız artabilir. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu kişisel konularda rahatlamalar var ama sorumluluklarınız devam etmekte, sadece bunları daha rahat yönetebilir halde olacaksınız.