Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Yay burcu ve yükselen Yay burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Yay burcu ve yükselen Yay haftalık burç yorumu

Bu hafta spekülatif konulardan uzak durmanızda fayda var. Aşkta tutkulu konular ön planda olsa da konuştuğunuz mevzular günün sonunda tartışmaya dönebilir. Zihninizde size yük olan konularda tartışma ve hatta savaş içinde olabilirsiniz. Finansal konularınızı yönetmek zor olabilir. İletişim için de olduğunuz kişilerle kriz yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konulara da dikkat etmelisiniz. Hobileriniz ve keyif alarak yaptığınız işlerin içinde gerginlikler olabilir. Hafta ortasına doğru konuşmalar güç savaşlarına dönebilir, daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Maddi konuları kontrol altında tutmak ve yetenekli olduğunuz konularda akılcı kararlar almanız gerekebilir. İlişkilerinizde romantik, keyifli ve kafa karıştırıcı konular içinde olabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri gündeminizi ve duygusal konuları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İş ve sorumluluklar ön planda olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri olayları ele almak daha kolay olabilir. Kişisel konularla daha rahat ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinizde heyecanlı koşullar devam etmekte. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu yeteneklerinizi kullanacağınız işler içinde olabilirsiniz. Harcamalar ve maddi konularda merceğiniz altında olsa da kişisel konular gündeminizi etkilemeye devam etmekte.