Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Akrep burcu ve yükselen Akrep burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Akrep burcu ve yükselen Akrep haftalık burç yorumu

Bu hafta iş konuları ve kafanızı kurcalayan konular arasında kendinizi yorulmuş hissedebilirsiniz. İnandığınız konularla ilgili savaş verebilirsiniz. Hayatınızda yayıncılık, medya, üniversite, uluslararası konular var ise, buradaki zihinsel savaşınız daha güçlü geçebilir. İstediğinizi elde etmek için daha fazla çalışıyor ve didiniyor olabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren bu durum daha kontrollü bir hal alsa da iletişim de güç mücadeleleri gündeme gelebilir. Güçlü bir konsantrasyon ile sorumlu olduğunuz konulara yönelmelisiniz. Ticari ve teknik konularda süreçleri yönetmek önemli olacaktır. Aşkta keyifli ve bir o kadar dağınık bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ve keyif aldığınız konularla ilgilenmek çok iyi gelebilir.

Pazartesi ve Salı günleri sizinle ilgili, kişisel mevzular ön planda olabilir. Gündelik işlerinizle, kafanızı kurcalayan konularla uğraşabilirsiniz. Çalışma hayatınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi yoğun hale getirebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri parasal konular ve kaynaklarınızla ilgili mevzulara yoğunlaşabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz işlere yönelebilirsiniz. Bu dönem sıkılıp kendinizi alışverişe vermeyin. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Eğitim, iletişim, yazmak gibi zihinsel süreçler içinde olabilirsiniz.