Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Başak burcu ve yükselen Başak burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Başak burcu ve yükselen Başak haftalık burç yorumu

Bu hafta hayatınızdaki krizleri konuşmak ve geleceğinizle ilgili kararlar almak için önemli girişimler yapabilirsiniz. Hafta başında gergin konuşmalar içinde olmak sizi yorabilir. Finansal krizleri yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza ve belki banka kredileri gibi borçlanmalara dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta ortasından sonra konuşmalar sizi daha zorlayıcı bir hal alabilir. Koşulları yönetmek ve güç mücadeleleri içinde olmak yorucu olabilir. Geleceğinizle ve ailenizle ilgili konularda hassasiyetler ve endişeler büyüyebilir. İlişkilerinizde gelişmeler gündeme gelebilir. Toplum önünde görüldüğünüz yerlerde ilişkilerinizi ve parasal konuları yönetmek zor olabilir. Dağılan, romantik ve karışık bir ruh hali içinde olabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri iletişim, eğitim, yazışma, ticari konularda daha aktif olabilirsiniz. Zihinsel süreçleri yönetmek sandığınız kadar kolay olmayabilir. Kısa yolculuklar, kardeşlerinizle olan ilişkileriniz daha fazla gündeminizde olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri evinizle ve ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Kendinizi içsel süreçler içinde bulabilirsiniz. İş yaşamınızdaki mevzular yoğunlaşabilir. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu aşk hayatınız ve keyif aldığınız konular gündem de. Sorumlu olduğunuz işlerle uğraşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili kararlara işlere yoğunlaşabilirsiniz.