Astrolog Sitare İnal, 13 - 19 Temmuz haftasında Oğlak burcu ve yükselen Oğlak burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Oğlak burcu ve yükselen Oğlak burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta ev ve aile konularında hassasiyetler artabilir. Ebeveynlerinizle sorunlar ortaya çıkabilir. Ailenizle ilgili konularda duygusal olarak eksiklik ve mahrumiyet hissi içinde olabilirsiniz. İç dünyanızda kendinizi huzursuz hissedebilir, kendinizi bir yere ait hissetmeyebilirsiniz. Dışarıda zaman harcamak sizi daha rahat hissettirebilir. Olaylara karşı suçluluk duyabilirsiniz. Tepkisel davrandığınız her noktada kendini iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Karar vermek ve yeni oluşumlar içinde olmak sizi zorlayabilir. Hırslı davrandığınızda zarar göreceğinizi hissedebilirsiniz.

Bu hafta 13’ünde Merkür geri hareketi son buluyor. 5 Ağustos’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek olan Merkür eşinizle iletişiminiz rahatlayabilir. Karşınızdaki insanlara kendiniz daha iyi ifade etmeye başlasanız da onları dinlemek ve duygusal hassasiyetlerini görmek önemli olacaktır. Ortağınızla birlikte sağlayacağınız ilerlemeler olabilir. Teknik ve ticari konularda artık harekete geçmek için kendinizi daha hazır hissedebilirsiniz.

17-20 Temmuz arasında sizi yoran koşullar olabilir. Sağlıkta ve hassas olduğunuz konularda daha dikkatli olmalısınız. Bu arada yeni konulara başlamamak daha iyi, işler sıkışabilir. Eşinizin veya ortağınızın yaşadığı engelere, sizde takılabilirsiniz.