Astrolog Sitare İnal, 8- 14 Haziran haftasında Boğa burcu ve yükselen Boğa burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı. Gökyüzünün hayli hareketli olduğunu belirten İnal tutulmalar ve Venüs retrosuna dikkat çekti.

Boğa burcu ve yükselen Boğa burcu haftalık burç yorumu

Gelecek beklentilerinizde kafanız karışık olabilir. Aslında her şey gereğinden fazla tozpembe veya sizin tam olarak yolunuzu bulamayacağınız kadar puslu gibi duruyor. Bu dönemde alınan kararların sonrasında ilerleme kaydetmek güç olabilir. Sosyal ortamlar keyif verici olacaktır, hayatı biraz esnetmekten kimseye zarar gelmez. Yine de bu dönemde alınacak kararlarda uyanık olmak gerek. Yeteneklerinizle ilgili ve maddi konularda sorgulamalar içinde olabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirme zorunluluğu sizi sıkıştırıyor olabilir. Acil kararlardan sakının.

Pazartesi günü sert tutumlar içinde olabilirsiniz. Eğer yayıncılık, medya, üniversite, yabancılarla ilgili işleriniz varsa sorumluluklarınızda artış olabilir.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yöneticilerinizle ve eğer çalışmıyorsanız toplum önündeki konularınızla ilgilenebilirsiniz. Hafta ortasına kadar işler biraz daha yoğun gözüküyor sizler için.

Cuma ve Cumartesi günleri sosyal konularda daha enerjik olabilirsiniz. Kafanızdan geçen şeylerde biraz rahatlama olabilir. Yine de ani kararlarla işlere başlamayın.

Pazar günü sağlık mevzuları ile ilgilenebilirsiniz.