Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Kova burcu ve yükselen Kova burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal "Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?" sorusunun da yanıtını verdi.

Kova burcu ve yükselen Kova burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Gelecek planlarınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamınızda veya mesleki gruplarla ilgili konularda geliştirmek istediğiniz işler olabilir. Aşkta ve çocuklarla ilgili konular da biraz daha hassas olunabilir. Bu dönem de başlatmak istediğiniz konularda ileriki tarihlerde tekrarlar ve bitişler söz konusu olabilir. Temmuz ayının ortasından sonra yeni konulara başlamanız daha iyi olacaktır.

Hayat felsefelerinizle ilgili kendinizi daha pozitif hissediyor olabilirsiniz. Yine de geçmiş konular gündeme gelebilir. Hayatınızda tamamlamanız gereken şeyleri fark ediyor olabilirsiniz. Değiştirmeniz gereken inanç kalıplarınız, ilişkileriniz veya parasal konuları sorgulamanıza neden oluyor olabilir. Yabancılar, yayıncılık, medya ve akademik konularla ilgili işlerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta parasal konularda daha kararsız olabilirsiniz. Net davranmakta zorlanabilirsiniz. Yeteneklerinizi ortaya koymak için daha fazla fırsat yakalayabilirsiniz. İdeallerinizi ortaya koyup peşinden gitmek isteyebilirsiniz.