Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Oğlak burcu ve yükselen Oğlak burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal "Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?" sorusunun da yanıtını verdi.

Oğlak burcu ve yükselen Oğlak burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Hayat içinde yaşadığınız şeylere karşı bazı inançlar geliştirirsiniz. Bu dönemde inandığınız konularla ilgili sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Sürekli aynı şeyleri yaptıkça, sonuçların da değişmediğini gördükçe artık farklı bir bakış açısı geliştirme zamanının geldiğini fark edebilirsiniz. Bu dönem; ilişkiler, para ve hayat felsefelerinizle ilgili konularda da sorgulamalar yaşayabilirsiniz.

İşlerinizde; yayıncılık, medya, akademi ve yabancılarla ilgili uluslararası konular varsa yönetmekte zorlanacağınız koşullar içine girebilirsiniz. İş yükünüz artabilir. Çalışma koşulları veya iş arkadaşlarınızla ilgili keyifsiz durumlar olabilir. Yaptığınız işleri sürekli bir tekrar düzenlemek, daha da iyileştirmek adına tekrar tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki konular biraz sıkıcı bir hal alabilir.

Eğitim, konuşma ve yazma ile ilgili konularda bir mücadele içinde olabilirsiniz. İdealinize koyduğunuz bir iş ile ilgili didiniyor olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki koşullarda rehavet hali söz konusu. Yolculuklarda dikkatli olmanızı öneririm.